Text video IND1

IND1 - Podepsání memoranda o shodě v Indii

https://www.youtube.com/watch?v=E6vLqAOHS68&feature=push-u&attr_tag=q88cZSiCzQ2NitAg-6

Video, v němž byl zachycen okamžik podpisu Memoranda o shodě mezi představiteli indického státu Himáčal-Pradéš a SkyWay.

Ve města Dharmsala (Indie) se bude provádět dopravní projekt SkyWay. Za účelem zpřístupnění neznámých příležitostí státu Himáčal-Pradéš jako turistické destinace je jeho vláda připravena k realizaci Strunové dopravy Junického. V těchto dnech v New Delhi, zemská vláda a zástupci naší firmy podepsali memorandum o shodě. Ve výsledku výstavba dopravně infrastrukturního komplexu SkyWay bude přínosem pro všechny: jak pro turisty, kteří přijíždí do Dharmsaly, tak také pro místní obyvatele.

Podle státního ministra pro rozvoj měst Sudhir Sharma bude první fáze zařízení zprovozněna již v průběhu příštích tří let. Dharmsala - dodal ministr - se stane průkopníkem v zavádění inovační technologie a vůbec prvním městem ve státě, kde budou cestovní náklady na nové trase velmi cenově dostupné.

Pro realizaci projektu trasy o délce 15 kilometrů v Dharmsale se předpokládají dvě etapy: v první etapě bude postavena 8-kilometrová cesta estakádového typu a ve druhé etapě bude postavena zbývající část trati.
= = = = = = = = = = = = = 
K podpisu memoranda došlo u příležitosti účasti technologie Sky Way na výstavě Smart Cities India:

Předcházela tomu ve dnech 26.-28.4.2017 návštěva indické delegace v EkoTechnoParku, kde bylo natočeno toto interview s ministrem o jejich plánech na zavedení SkyWay: